Хімічна обробка

Перейдіть до розділу Групи реагентів, і ви зможете ознайомитися з хімічними продуктами, які пропонує компанія Ecopure та сферами їх використання, дізнатися про технічні властивості та рекомендації щодо застосування.

Для підбору програми реагентної обробки та підготовки пропозиції нам потрібні початкові дані. Зв'яжіться з Керівником відділу хімічної обробки води / Менеджером по телефонам / e-mail, вказаним у розділі Контакты, для оформлення замовлення / інформації про існуючі проблеми та можливості візиту на підприємство / постановки технічного завдання / уточнення вихідних даних та ін.

На підставі вихідних даних, ми підготуємо та презентуємо вам техніко-комерційну пропозицію, що відповідає вашому запиту і включає: розрахунок та опис програми обробки, опис реагентів, що входять до програми, цінову пропозицію та умови поставки. Для великих охолоджувальних циклів, за потреби, пропозиція може включати проведення лабораторних та промислових випробувань.

Після укладення контракту, ми якісно та в домовлений термін виготовимо та поставимо станції дозування та необхідні реагенти, виконаємо монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Протягом усього періоду використання наших реагентів ми здійснюємо технічну підтримку як дистанційно, так і з виїздами на підприємства. Ознайомитись з нашим досвідом реалізації проектів можна у розділах: Референс, Фотогалерея, Карта проектов.

Copyrights ©2016-2022 ECOPURE