Промислове обладнання

Перейдіть до розділу Використовувані технології, і ви зможете ознайомитись з обладнанням водопідготовки, яке пропонує компанія Ecopure, дізнатися його типові застосування та переваги, вибрати цікаву для вас технологію.

Залежно від вашого запиту, для підготовки пропозиції нам можуть знадобитися: аналіз вихідної води, вимоги до підготовленої води, необхідна продуктивність обладнання, необхідний рівень автоматизації тощо. Якщо у вас немає даних, наші фахівці можуть виїхати на ваш об'єкт і зібрати їх на місці. Зверніться до Керівника відділу обладнання/ Менеджера за телефонами/ e-mail,вказаним у розділі Контакты, для оформлення замовлення / постановки технічного завдання / можливості візиту на підприємство / уточнення вихідних даних та ін.

На підставі вихідних даних, ми підготуємо та презентуємо вам техніко-комерційну пропозицію, яка відповідає вашому запиту та включає: розрахунок та опис принципової схеми, основні технічні та експлуатаційні характеристики обладнання, цінову пропозицію та умови поставки.

Після підписання контракту, ми якісно та в домовлений термін спроектуємо, виготовимо, поставимо необхідне обладнання, виконаємо монтажні/шефмонтажні та пусконалагоджувальні роботи. Ознайомитись з нашим досвідом реалізації проектів можна у розділах: Референс, Фотогалерея, Карта проектов.

Copyrights ©2016-2022 ECOPURE